+90 532 230 5780 Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 17:00 Çayirova Mahahallesi, Fatih Caddesi, 5213 Sokak, No: 107

Mafsallı Tente

Mafsal diğer anlamı eklem olarak karşımıza çıkar. Birbirine geçebilen parçaların farklı şekilde açılmasını ve dönmesini sağlayan sistemler mafsallı tente olarak adlandırılır. Farklı tasarım ve renklerde üretilebilen bu tenteler, ayrıca birtakım özelliklere sahip olarak üretilir.

Mafsallı tente modelleri güneş ve rüzgar sensörlü üretilebilmelerinin yanında motorlu şekilde de üretilebilir. Üretim aşaması tamamen müşterinin istediğine bağlı olarak gerçekleştirilir. Ayrıca mafsallı tentelerin fonksiyonel olması açıp kapama sırasında kaybedilen zamanın önüne geçer. Ayrıca motorlu sistemler uzak kumandaya sahiptir ve kumanda ile kolayca açıp kapamak mümkündür.

Mafsallı tentelerin kendi işletmeniz, bahçeniz ya da balkonunuzun büyüklüğüne göre üretilmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda İstanbul bünyesinde yer alan pek çok firma mafsallı tente üretimi konusunda yardımcı olacaktır. Hatta Esenyurt, Kartal, Beşiktaş, Kadıköy ve Kağıthane gibi ilçelerde her ebatta ve özellikte tente üretimi yapıldığını söylemek mümkündür. Bunların yanı sıra diğer ilçelerde de farklı şekilde üretim yapan firmalar bulabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın !